Signerad samt etikettmärkt, längd 17,5 cm, mindre nagg.
1 500 SEK | 2017-02-12 19:47 |
1 400 SEK | 2017-02-12 19:47 |
1 100 SEK | 2017-02-12 19:47 |
600 SEK | 2017-02-12 18:33 |
200 SEK | 2017-01-31 22:31 |
150 SEK | 2017-01-26 15:39 |
50 SEK | 2017-01-25 23:26 |
50 SEK | Startpris |