Omkring 1940-tal, vitlackerad metall skärm delvis vitlackerad mässing, höjd 170 cm, bruksslitage
21 000 SEK | 2017-02-12 19:03 |
9 000 SEK | 2017-02-12 18:34 |
8 200 SEK | 2017-02-09 10:27 |
2 000 SEK | 2017-02-10 19:40 |
950 SEK | 2017-02-08 12:48 |
50 SEK | Startpris |