Signerad, mindre skador på stämskruvar på instrument, höjd 19 cm.
400 SEK | 2017-02-01 22:22 |
350 SEK | 2017-02-12 20:04 |
250 SEK | 2017-01-29 19:57 |
200 SEK | 2017-01-29 15:14 |
150 SEK | 2017-01-24 18:52 |
100 SEK | 2017-01-25 08:07 |
50 SEK | 2017-01-24 16:33 |
50 SEK | Startpris |