1900-talets första hälft, slitage, ca 180 x 150 cm
1 800 SEK | 2017-02-12 20:12 |
1 700 SEK | 2017-02-12 20:12 |
1 600 SEK | 2017-02-12 20:12 |
1 400 SEK | 2017-02-12 20:12 |
750 SEK | 2017-02-12 20:10 |
550 SEK | 2017-02-09 21:16 |
500 SEK | 2017-02-09 20:22 |
350 SEK | 2017-02-04 21:36 |
300 SEK | 2017-01-29 15:16 |
300 SEK | 2017-02-04 20:59 |
100 SEK | 2017-01-25 15:14 |
50 SEK | Startpris |