1800-talets första hälft, förgyllt silver, troligtvis senare minutvisare, skador på emaljmålning, ej funktionstestad, nyckel medföljer
1 300 SEK | 2017-02-12 20:28 |
1 200 SEK | 2017-02-12 20:28 |
850 SEK | 2017-02-12 14:34 |
800 SEK | 2017-02-11 16:14 |
550 SEK | 2017-02-05 13:45 |
500 SEK | 2017-02-02 17:06 |
200 SEK | 2017-01-29 20:07 |
125 SEK | 2017-01-29 18:24 |
50 SEK | 2017-01-27 12:28 |
50 SEK | Startpris |