29. Spegel

Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, 90 x 42 cm

Varunr 38939

12 Februari 2017 19:04

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 175 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

175 SEK2017-02-12 19:10
150 SEK2017-02-10 13:19
125 SEK2017-02-11 15:46
75 SEK2017-02-10 08:07
50 SEK2017-01-28 16:12
50 SEK Startpris

Stadsauktion 12 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.