Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, 90 x 42 cm
175 SEK | 2017-02-12 19:10 |
150 SEK | 2017-02-10 13:19 |
125 SEK | 2017-02-11 15:46 |
75 SEK | 2017-02-10 08:07 |
50 SEK | 2017-01-28 16:12 |
50 SEK | Startpris |