Omkring 1940-tal, mässing med 6 st kupor i glas, smärre bruksslitage, ej funktionstestad, höjd 60 cm
100 SEK | 2017-02-12 20:29 |
75 SEK | 2017-01-29 16:13 |
50 SEK | 2017-01-28 22:11 |
50 SEK | Startpris |