Mitten av 1900-tal, teak samt lackerad metall, smärre bruksslitage, höjd 55 cm
950 SEK | 2017-01-30 21:24 |
900 SEK | 2017-02-12 18:48 |
800 SEK | 2017-02-12 18:30 |
600 SEK | 2017-02-12 10:32 |
300 SEK | 2017-02-05 18:17 |
100 SEK | 2017-01-29 16:14 |
75 SEK | 2017-01-28 16:37 |
50 SEK | Startpris |