5. Stolar, Gustavianska

Sekelskifte 17/1800-tal, bruksslitage, skador, lagningar, klädsel och stoppning med hårt slitage.

Varunr 38914

12 Februari 2017 19:04

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 250 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

250 SEK2017-02-10 21:10
200 SEK2017-01-29 13:36
50 SEK Startpris

Stadsauktion 12 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.