Sekelskifte 17/1800-tal, bruksslitage, skador, lagningar, klädsel och stoppning med hårt slitage.
250 SEK | 2017-02-10 21:10 |
200 SEK | 2017-01-29 13:36 |
50 SEK | Startpris |