Teak, smärre bruksslitage, mindre färgskav, repor, 64 x 43 cm, höjd 48 cm.
650 SEK | 2017-02-12 19:23 |
600 SEK | 2017-02-12 18:16 |
450 SEK | 2017-02-12 17:15 |
400 SEK | 2017-02-12 15:20 |
200 SEK | 2017-02-08 22:25 |
150 SEK | 2017-02-04 21:13 |
50 SEK | Startpris |