Av Gillis Lundberg, betsat lövträ med svärtade ben, bruksslitage, lagning av fanér, repor, märken, 72 x 36 cm, höjd 48 cm.
350 SEK | 2017-02-04 23:46 |
300 SEK | 2017-02-12 19:25 |
150 SEK | 2017-02-04 21:15 |
50 SEK | 2017-01-27 17:06 |
50 SEK | Startpris |