10. Olja på duk, Iwan Broberg

Monogramsignerad samt daterad -36, 55 x46 cm.

Varunr 39129

19 Februari 2017 19:02

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 400 SEK18 00 SEK19 00 SEK

400 SEK2017-02-19 18:53
350 SEK2017-02-19 15:28
300 SEK2017-02-11 20:32
125 SEK2017-02-02 13:37
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.