Monogramsignerad samt daterad -36, 55 x46 cm.
400 SEK | 2017-02-19 18:53 |
350 SEK | 2017-02-19 15:28 |
300 SEK | 2017-02-11 20:32 |
125 SEK | 2017-02-02 13:37 |
50 SEK | Startpris |