Kanton, skador, lagningar, höjd 20-23 cm.
1 500 SEK | 2017-02-19 15:33 |
1 400 SEK | 2017-02-19 19:32 |
900 SEK | 2017-02-19 12:45 |
125 SEK | 2017-02-09 09:43 |
100 SEK | 2017-02-13 23:46 |
50 SEK | Startpris |