Teak, smäre bruksslitage med repor samt mindre märken, något lös limning, 70 x 70 cm, höjd 46 cm.
125 SEK | 2017-02-17 19:49 |
100 SEK | 2017-02-19 19:04 |
50 SEK | 2017-01-27 22:17 |
50 SEK | Startpris |