Assietter Hoangho samt vas Druva, smärre bruksslitage, ngn fat med nagg samt glasyrkrackelering
350 SEK | 2017-02-19 19:36 |
300 SEK | 2017-02-19 19:36 |
250 SEK | 2017-02-19 19:36 |
150 SEK | 2017-02-19 19:36 |
75 SEK | 2017-02-07 17:08 |
50 SEK | Startpris |