Omkring 1940-tal, mahogny, smärre bruksslitage, 52 x 35, höjd 52 cm
250 SEK | 2017-02-19 19:37 |
200 SEK | 2017-02-19 10:17 |
150 SEK | 2017-02-19 19:37 |
100 SEK | 2017-02-19 09:59 |
50 SEK | Startpris |