2 st, 1920-tal, bruksslitage, gravyr i botten, höjd 4 cm, vikt 135 gram
400 SEK | 2017-02-19 17:33 |
350 SEK | 2017-02-19 19:38 |
250 SEK | 2017-02-14 20:32 |
200 SEK | 2017-02-18 23:33 |
75 SEK | 2017-01-31 08:16 |
50 SEK | 2017-01-29 03:38 |
50 SEK | Startpris |