17/1800-tal, rotfaner, bruksslitage, saknar lås, längd 19 cm
500 SEK | 2017-02-19 19:48 |
450 SEK | 2017-02-19 19:48 |
350 SEK | 2017-02-19 19:48 |
250 SEK | 2017-02-19 19:48 |
175 SEK | 2017-02-19 19:48 |
125 SEK | 2017-02-19 18:32 |
100 SEK | 2017-02-16 22:05 |
75 SEK | 2017-02-11 22:06 |
50 SEK | 2017-02-07 17:40 |
50 SEK | Startpris |