4 st, 1800-tal, olja på ben, rammått 18 x 15 cm (stora)
1 200 SEK | 2017-02-19 19:57 |
1 100 SEK | 2017-02-16 20:21 |
1 000 SEK | 2017-02-19 19:57 |
700 SEK | 2017-02-19 13:39 |
400 SEK | 2017-02-15 18:57 |
300 SEK | 2017-02-15 21:26 |
150 SEK | 2017-02-02 10:59 |
125 SEK | 2017-01-31 16:41 |
100 SEK | 2017-01-31 08:08 |
50 SEK | Startpris |