1800-talets mitt, bronserat stativ, handmålat fat, smärre bruksslitage, längd 33 cm
4 600 SEK | 2017-02-19 17:37 |
4 400 SEK | 2017-02-19 20:00 |
2 800 SEK | 2017-02-17 23:25 |
950 SEK | 2017-02-18 10:41 |
300 SEK | 2017-02-16 21:49 |
200 SEK | 2017-02-17 20:23 |
150 SEK | 2017-02-14 12:36 |
125 SEK | 2017-02-12 08:39 |
125 SEK | 2017-02-12 21:00 |
75 SEK | 2017-01-31 08:09 |
50 SEK | 2017-01-30 20:59 |
50 SEK | Startpris |