Omkring 1800-talets mitt, bruksslitage, längd 32 cm
175 SEK | 2017-02-15 12:45 |
175 SEK | 2017-02-19 20:01 |
125 SEK | 2017-02-19 10:03 |
50 SEK | 2017-02-07 17:43 |
50 SEK | Startpris |