25. Litografi, "Farmors hus", Peter Dahl

Signerad samt numrerad (266/375), 42 x 29 cm.

Varunr 39222

19 Februari 2017 19:02

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 900 SEK24 00 SEK25 00 SEK

900 SEK2017-02-19 19:08
850 SEK2017-02-19 19:08
450 SEK2017-02-19 19:06
400 SEK2017-02-14 06:39
350 SEK2017-02-02 18:33
250 SEK2017-02-12 19:58
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.