2 st, figurin samt sparbössa, stämplade W. Germany, smärre ytslitage, höjd 17-32 cm.
350 SEK | 2017-02-19 19:09 |
300 SEK | 2017-02-19 10:01 |
250 SEK | 2017-01-30 17:58 |
125 SEK | 2017-01-30 15:27 |
100 SEK | 2017-01-28 21:57 |
50 SEK | Startpris |