28. Tomtar, Tyskland

2 st, figurin samt sparbössa, stämplade W. Germany, smärre ytslitage, höjd 17-32 cm.

Varunr 39197

19 Februari 2017 19:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 350 SEK24 00 SEK25 00 SEK

350 SEK2017-02-19 19:09
300 SEK2017-02-19 10:01
250 SEK2017-01-30 17:58
125 SEK2017-01-30 15:27
100 SEK2017-01-28 21:57
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.