Ek, 1900-talets första hälft, bruksslitage, en låda kärvar, saknar nyckel, 83 x 45, höjd 71 cm
500 SEK | 2017-02-19 19:02 |
450 SEK | 2017-02-12 10:17 |
450 SEK | 2017-02-18 13:33 |
200 SEK | 2017-01-27 21:32 |
75 SEK | 2017-01-31 16:46 |
50 SEK | Startpris |