Mitten av 1900-tal, bruksslitage, ngt ragnglig
300 SEK | 2017-02-18 18:30 |
250 SEK | 2017-02-19 19:11 |
75 SEK | 2017-02-18 19:06 |
50 SEK | Startpris |