Fartygsbild, "Sigvard-Sverige", signerad samt daterad 1916, 18 x 34 cm
1 200 SEK | 2017-02-19 19:11 |
1 100 SEK | 2017-02-19 19:11 |
1 000 SEK | 2017-02-19 12:43 |
650 SEK | 2017-02-19 18:06 |
200 SEK | 2017-02-13 23:43 |
50 SEK | Startpris |