40. Olja på duk, Eric Lundgren

Hamnmotiv, krackeleringar, 40 x 32 cm.

Varunr 39240

19 Februari 2017 19:02

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 450 SEK10 00 SEK11 00 SEK

450 SEK2017-02-02 22:44
400 SEK2017-02-19 19:11
300 SEK2017-02-19 09:52
125 SEK2017-02-03 18:41
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.