43. Fåtöljer

Ett par, bruksslitage, skador på klädsel

Varunr 39241

19 Februari 2017 19:02

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 100 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

100 SEK2017-02-13 23:43
75 SEK2017-02-19 19:13
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.