Mitten av 1800-tal, mahogny med intarsiainläggningar, bruksslitage, 115 x 43 cm.
250 SEK | 2017-02-19 19:21 |
200 SEK | 2017-02-19 19:21 |
150 SEK | 2017-02-19 19:21 |
100 SEK | 2017-02-19 19:20 |
50 SEK | 2017-02-18 19:09 |
50 SEK | Startpris |