Widerholm & Dahlberg, Eskilstuna, 1930/40-tal.
Bruksslitage, gravyr, diam. 6,5 cm
450 SEK | 2017-02-19 17:27 |
400 SEK | 2017-02-19 12:55 |
350 SEK | 2017-02-17 20:06 |
200 SEK | 2017-02-14 06:43 |
150 SEK | 2017-01-31 21:50 |
75 SEK | 2017-02-11 13:14 |
50 SEK | Startpris |