Omkring 1960-tal, bruksslitage, punktering, nyckel finns
200 SEK | 2017-02-19 18:43 |
175 SEK | 2017-02-14 06:44 |
150 SEK | 2017-02-19 14:47 |
100 SEK | 2017-02-13 15:24 |
50 SEK | Startpris |