Ett par, cement, nagg, bruksslitage, smuts, höjd 30 cm
700 SEK | 2017-02-26 19:28 |
650 SEK | 2017-02-26 19:28 |
500 SEK | 2017-02-26 19:28 |
300 SEK | 2017-02-26 19:27 |
250 SEK | 2017-02-12 20:14 |
50 SEK | Startpris |