Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, längd 61 cm
300 SEK | 2017-02-26 19:32 |
250 SEK | 2017-02-14 10:08 |
200 SEK | 2017-02-26 18:29 |
175 SEK | 2017-02-13 16:41 |
50 SEK | Startpris |