Bruksslitage, trasig knopp till utdragslåda, fanérskador, saknar nyckel, 60 x 60 cm, höjd 58 cm.
550 SEK | 2017-02-26 19:34 |
500 SEK | 2017-02-26 19:34 |
400 SEK | 2017-02-11 22:12 |
50 SEK | Startpris |