15. Olja på duk, okänd konstnär

Otydlig signatur, 1800-tal, 60 x 45 cm.

Varunr 39570

26 Februari 2017 19:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK33 00 SEK 2 200 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

2 200 SEK2017-02-24 11:32
2 200 SEK2017-02-26 18:51
1 900 SEK2017-02-25 10:17
1 600 SEK2017-02-24 10:45
1 000 SEK2017-02-21 13:36
850 SEK2017-02-20 11:32
400 SEK2017-02-13 20:59
300 SEK2017-02-09 22:38
50 SEK2017-02-08 15:40
50 SEK Startpris

Stadsauktion 26 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.