Signerad samt numrerad, fuktskadat blad i nedre kant, 70 x 56 cm.
650 SEK | 2017-02-26 17:39 |
600 SEK | 2017-02-26 19:49 |
500 SEK | 2017-02-26 17:08 |
400 SEK | 2017-02-11 22:16 |
100 SEK | 2017-02-13 21:03 |
50 SEK | 2017-02-10 23:33 |
50 SEK | Startpris |