Med lagning i överkant, fungerar, med ojordad kontakt, signerad, höjd inkl. skärm 90 cm.
650 SEK | 2017-02-26 16:42 |
600 SEK | 2017-02-26 14:24 |
450 SEK | 2017-02-25 21:07 |
450 SEK | 2017-02-26 07:45 |
350 SEK | 2017-02-11 22:17 |
350 SEK | 2017-02-15 21:47 |
175 SEK | 2017-02-10 13:58 |
50 SEK | 2017-02-08 21:56 |
50 SEK | Startpris |