Mässing, 1900-tal, bruksslitage, höjd 24 cm.
175 SEK | 2017-02-26 20:26 |
150 SEK | 2017-02-26 09:24 |
125 SEK | 2017-02-26 20:26 |
75 SEK | 2017-02-24 09:54 |
50 SEK | 2017-02-21 09:49 |
50 SEK | Startpris |