5. Olja på duk, Leon Houbaer

1800-tal, skador på duk, 66 x 36 cm.

Varunr 39568

26 Februari 2017 19:00

3 200 SEK2017-02-18 13:45
3 200 SEK2017-02-24 11:31
2 600 SEK2017-02-13 19:09
1 500 SEK2017-02-16 23:51
350 SEK2017-02-13 20:58
250 SEK2017-02-12 18:13
250 SEK2017-02-12 21:22
50 SEK Startpris

Stadsauktion 26 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.