1800-tal, skador på duk, 66 x 36 cm.
3 200 SEK | 2017-02-18 13:45 |
3 200 SEK | 2017-02-24 11:31 |
2 600 SEK | 2017-02-13 19:09 |
1 500 SEK | 2017-02-16 23:51 |
350 SEK | 2017-02-13 20:58 |
250 SEK | 2017-02-12 18:13 |
250 SEK | 2017-02-12 21:22 |
50 SEK | Startpris |