1900-talets mitt, smärre bruksslitage, en dörr med lagning, ovansida med dörrpar med bakomliggande hyllplan, undersida med 2+1 utdragslåda, 132 x 54, höjd 190 cm. OBS. ingen transport kan erbjudas.
400 SEK | 2017-02-24 06:24 |
350 SEK | 2017-02-26 19:23 |
175 SEK | 2017-02-26 19:23 |
125 SEK | 2017-02-26 19:23 |
50 SEK | Startpris |