1800-talets slut, valnöt med rotfaner, bronserade beslag, bruksslitage, 88 x 45, höjd 109 cm
750 SEK | 2017-02-12 15:35 |
700 SEK | 2017-02-26 19:23 |
300 SEK | 2017-02-26 19:23 |
100 SEK | 2017-02-08 09:50 |
50 SEK | Startpris |