1800-tal, senare bemålning, bruksslitage, 117 x 43, höjd 215 cm
1 700 SEK | 2017-02-26 19:24 |
1 600 SEK | 2017-02-26 18:52 |
300 SEK | 2017-02-23 19:53 |
50 SEK | Startpris |