17/1800-tal, uppfodrad, skador på duk, otydlig signatur ?, bildmått 83 x 107 cm.
4 400 SEK | 2017-03-05 19:36 |
4 200 SEK | 2017-03-05 18:39 |
1 400 SEK | 2017-03-04 00:00 |
1 200 SEK | 2017-03-01 11:12 |
75 SEK | 2017-02-13 21:09 |
50 SEK | 2017-02-13 15:51 |
50 SEK | Startpris |