Sverige, 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, 345 x 285 cm.
1 400 SEK | 2017-03-05 18:19 |
1 300 SEK | 2017-03-05 19:50 |
850 SEK | 2017-03-05 12:11 |
800 SEK | 2017-03-04 15:37 |
600 SEK | 2017-02-27 23:00 |
500 SEK | 2017-02-15 21:12 |
450 SEK | 2017-02-23 20:51 |
300 SEK | 2017-02-15 10:52 |
50 SEK | Startpris |