1950-tal, svartlackerad metall med skärmar i tyg, smärre bruksslitage, höjd 145 cm
700 SEK | 2017-03-05 18:59 |
650 SEK | 2017-03-05 20:14 |
500 SEK | 2017-03-05 16:34 |
300 SEK | 2017-02-27 23:08 |
150 SEK | 2017-02-26 23:16 |
50 SEK | Startpris |