1950-tal, papp, smärre bruksslitage, mått Algot 121 x 40 cm
600 SEK | 2017-02-19 13:37 |
550 SEK | 2017-03-05 12:19 |
300 SEK | 2017-02-18 14:39 |
75 SEK | 2017-02-18 11:25 |
50 SEK | Startpris |