Bruksslitage, lagning, höjd 51 cm.
25 000 SEK | 2017-03-05 20:25 |
24 500 SEK | 2017-03-05 20:25 |
2 400 SEK | 2017-03-05 20:20 |
1 500 SEK | 2017-03-05 20:20 |
900 SEK | 2017-02-27 09:12 |
300 SEK | 2017-02-23 20:58 |
75 SEK | 2017-02-22 09:17 |
50 SEK | 2017-02-17 12:27 |
50 SEK | Startpris |