3. Fåtölj, "Karin", Bruno Mathsson, Dux

Bruksslitage, torr skinnklädsel, skador.

Varunr 39874

5 Mars 2017 19:02

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 3 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK

3 600 SEK2017-03-05 15:40
3 600 SEK2017-03-05 16:39
3 200 SEK2017-03-04 16:07
3 000 SEK2017-03-04 09:53
1 600 SEK2017-03-01 11:56
1 400 SEK2017-03-01 10:47
1 200 SEK2017-02-23 10:03
850 SEK2017-02-20 22:11
50 SEK2017-02-14 15:23
50 SEK Startpris

Stadsauktion 5 mars 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.