Underede i trä med skuren dekor och guldfärgad bemålning, stenskiva med nagg, smärre bruksslitage, 103 x 55 cm, höjd 60 cm.
550 SEK | 2017-03-05 12:47 |
500 SEK | 2017-03-01 22:13 |
300 SEK | 2017-02-18 23:59 |
100 SEK | 2017-02-19 20:29 |
50 SEK | Startpris |