Jugend, 1900-talets första del, bruksslitage, 104 x 61, höjd 71 cm
950 SEK | 2017-03-05 11:58 |
900 SEK | 2017-03-05 19:17 |
800 SEK | 2017-03-03 03:08 |
200 SEK | 2017-02-27 17:19 |
150 SEK | 2017-02-26 16:18 |
50 SEK | Startpris |